Ostatnie wiadomości:
Akupresura- leczenie czy magia? - sobota, 20 czerwca 2015 22:52
Seminarium qigong z mistrzem z Shaolinu - niedziela, 13 stycznia 2013 10:06
Co to jest Reiki? - poniedziałek, 20 lutego 2012 10:37
Dowiedz się, jak Reiki uzdrawia - poniedziałek, 20 lutego 2012 10:31
Medytacja sposobem na bezsenność - sobota, 23 lipca 2011 10:47
Leczenie bezsenności przy pomocy aromaterapii - niedziela, 13 lutego 2011 18:01
Akupresura - skuteczny lek na bezsenność - niedziela, 13 lutego 2011 17:56
Leczenie akupunkturą - sobota, 11 grudnia 2010 22:57
Rodzaje stresu i przyczyny choroby - niedziela, 10 października 2010 10:24
  • Załóż swoje konto!

Dowiedz się, jak Reiki uzdrawia

Reiki jest fuzja dwóch Japońskich słów, rei i ki, zasadniczo oznacza "Higher Energy" lub "źródła energii". To Inteligentny i współczucia życie i pamiętać, to jest klucz do zrozumienia jak Reiki uzdrawia.
Reiki jest uważane za boską energetyczne życie i odróżniają się od innych metod energii w ten sposób. Większość innych form uzdrawiania koncentrują się na równowagę i stymulacji co Japończycy nazywają ki, energii życiowej i siły animacji, która jest uważana za podstawę wszystkich rzeczy w istnieniu. Podobne w koncepcji do chińskiego qi (lub chi

) I Indian prana, ki jest podstawowym budulcem wszystkich rzeczy. Większość sposobów leczenia koncentrują się na tej formy energii.

Reiki, z drugiej strony, uważa się jeszcze głębiej Connective Force. Powszechnie uważa się wyższej świadomości niż ki i jest uważana za istotę tego, co połączenia wielu "Bóg", życie potężny i jednoczący, która łączy wszystko razem do współpracy w całości. Podobne w tym sensie do ki, Reiki jest najwyższym podstawie wszystko, co istnieje; samego Źródła i Essence z All That Is, najbardziej prawdziwa część nas wszystkich.

Jak Reiki uzdrawia:

Inteligentne siły

Aby dowiedzieć się jak Reiki uzdrawia i sensu w procesie leczenia, ważne jest, aby zrozumieć inteligencji, która jest nieodłącznym elementem Energii Reiki. W przeciwieństwie do innych metod leczenia, które wymagają praktykujący świadomie kierować i pobudzać energii w całym systemie ciała, Reiki wymaga jedynie, aby pozytywnie zamiar odbyć.

Kiedy praktykujący Reiki pozycji jego ręce blisko ciała, nie ma absolutnie żadnej potrzeby świadomego kierunku Reiki Energia do tego organu lub określonej części tego organu. Kluczem do zrozumienia w jaki sposób Reiki uzdrawia jest uświadomienie sobie, że Reiki ma swoją własną świadomość i wie dokładnie, co jest potrzebne dla każdej indywidualnej osoby lub zwierząt lub sytuacji leczony.

Jak Reiki uzdrawia:

Kanał

Chociaż często określane jako "uzdrowiciel", praktykujący Reiki bardziej przypomina kanał, dzięki czemu czystej energii Reiki przepływa przez nie do ciała osoby lub zwierzęcia potrzebującego uwagi. Przez proste umieszczenie strony i otwartym umysłem, praktykujący Reiki pozwala Energii Reiki do pracy własne cudowne cuda własnym Intelligence.

Jak Reiki uzdrawia:

Twój osobisty Connection

Jak Reiki uzdrawia jest wyjątkowa w każdym indywidualnym przypadku, ale podstawowe zrozumienie, co dzieje się pozostaje ten sam. Reiki jest pierwotna energia wszechświata prowadzone i kierowane przez najwyższą mądrość wszechświata. Nie jest to coś wolnostojący pary, które w cudowny sposób zstępuje z nieba i jest. Jego zdolność uzdrawiania jest tak potężny, ponieważ jest to częścią ciebie.

Aby zrozumieć, jak Reiki uzdrawia, musisz zrozumieć, że, jak dziwne może się wydawać, Reiki wie

; Zna twoje potrzeby i wie, jak sprostać tym potrzebom. Dlatego Reiki może być skuteczna na odległość. Oto jak Reiki można stosować do samoleczenia. To jest dokładnie jak Reiki uzdrawia.

Jak Reiki uzdrawia:

Reiki jest dla wszystkich!

Zrozumienie, jak Reiki uzdrawia jest umożliwienie ponieważ oznacza, że ​​każdy może nauczyć się wykorzystać korzyści, zarówno dla siebie i wokół nich. Niestety, od czasu jego wprowadzenia do Zachodu 70 lat temu, Reiki utrzymuje się na bardzo ekskluzywny do kilku wybranych ze względu na niesamowicie wysokie koszty szkoleń i tajemnicy ogólnych dotyczących filozofii i użytkowania. Wiele się zmieniło od niedawna, ale i wielu uzgodniły, że Reiki jest dla wszystkich.

Aby dowiedzieć się więcej o Reiki uzdrawia, jak Reiki stało się bardziej dostępne w ostatnich czasach, dlaczego Reiki jest dla wszystkich, aby zobaczyć, jak można nauczyć się Reiki w swoim własnym tempie i do absolutnego minimum kosztów, patrz moja strona blog tutaj: http://healingintentionblog.com /-Istota-of-reiki-home-study-oczywiście-uczyć się od domu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież