Ostatnie wiadomości:
Akupresura- leczenie czy magia? - sobota, 20 czerwca 2015 22:52
Seminarium qigong z mistrzem z Shaolinu - niedziela, 13 stycznia 2013 10:06
Co to jest Reiki? - poniedziałek, 20 lutego 2012 10:37
Dowiedz się, jak Reiki uzdrawia - poniedziałek, 20 lutego 2012 10:31
Medytacja sposobem na bezsenność - sobota, 23 lipca 2011 10:47
Leczenie bezsenności przy pomocy aromaterapii - niedziela, 13 lutego 2011 18:01
Akupresura - skuteczny lek na bezsenność - niedziela, 13 lutego 2011 17:56
Leczenie akupunkturą - sobota, 11 grudnia 2010 22:57
Rodzaje stresu i przyczyny choroby - niedziela, 10 października 2010 10:24
  • Załóż swoje konto!

Co to jest Reiki?

Reiki jest terapia uzupełniająca, że ​​jest to metoda naturalnego uzdrawiania. Jest skoncentrowany na uniwersalną energię życia, która jest sens Japońskie słowo Reiki. Terapia ta nazwa pochodzi od japońskiego teolog nazwie Dr Mikao Usui który odkrył sztuka uzdrawiania za pomocą i przekazywania tej uniwersalnej energii życia. Dr Usui nabył zdolność do przekazywania energii reiki po długim okresie medytacji i był również w stanie pomóc innym ludziom działają jako kanały dla tej energii. Aby w pełni korzystać z reiki konieczne jest, aby być wprowadzeni w tym reiki energii, która jest wykonywana przez mistrza Reiki. Reiki jest obecnie wykorzystywana do leczenia, albo lekarza lub innych osób w medytacji i w połączeniu z innymi terapiami, takimi jak aromaterapii.

Reiki energii jako energii życia w jego najbardziej skuteczne. Nie ma podziału reiki energii w postaci pozytywnych i negatywnych. Jednak kiedy człowiek przechodzi sesji terapii pozwalają energii należy wziąć pod same pozytywne skutki. Zasadniczo tych osób otrzymujących reiki energii zdecydować podświadomie, jak wiele energii życiowej, która jest podejmowana w

Ci, którzy używają reiki regularnie, że są one bardziej żywy i własny wbudowany energii wzrasta. Wszelkie istniejące konflikty, które są w osoby są rozbite i jest poczucie większej witalności, co prowadzi do relaksacji i stymulacji ciała. Kiedy ta poprawa rozwija, naturalne procesy usuwania toksyny i odnowienie wzrasta i bardziej skuteczne. To ostatecznie otworzyć więcej ciała do energii życia.

Dla narządów i systemów ochronnych należy poprawić człowiek musi być przygotowany do podjęcia regularnie reiki. Będzie to początkowo wymaga wtajemniczenia w energię Reiki, która jest środkiem, dzięki któremu uniwersalną energię życia dany jest przez Mistrza Reiki. Master działa jak kanał i link z Bóg, aby zwolnić moc uzdrawiania.

Istnieje kilka efektów związanych między wynikający z wzięcia w reiki energii. Pozwoli to uniwersalnej energii życia do otrzymania, tworzy poczucie głębokiego relaksu. Blokady energetyczne zostaną usunięte umożliwiając przepływ energii życia przez ciało i toksyn i innych produktów przemiany materii są usuwane z organizmu szybciej. Kiedy toksyny są usuwane z organizmu, więcej energii, mogą być odbierane. Pozwoli to na istotne procesy i funkcje staną się bardziej wysoko nastrojony.

Głęboka relaksacja jest niezbędne do reiki terapii i jest to uzależnione od boskiej jakości, które przypisuje się energii. W jakim stopniu reiki jest zdolny do pracy jest określony przez odbiorcę energii, ponieważ tylko niezbędną ilość energii jest sporządzony w Odmowy przyjęcia reiki, świadomie lub w inny sposób spowoduje brak energii płynącej. Postawa jest również bardzo ważne, ponieważ jeśli ktoś próbuje wykorzystać reiki w niewłaściwy sposób, to nie będzie działać. Samopoznania musi iść w parze z codziennych doświadczeń z prawdziwego życia. Nie jest możliwe, aby ukryć się przed problemami realnego życia poprzez zagubionej introspekcji.

Reiki jest techniką leczenia, która jest dostępna dla wszystkich. Może to prowadzić do bardziej zrelaksowany podejście do życia i większej harmonii ze środowiskiem. Może być również stosowana do roślin i zwierząt.
żródło http://pl.hicow.com

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież