Ostatnie wiadomości:
Akupresura- leczenie czy magia? - sobota, 20 czerwca 2015 22:52
Seminarium qigong z mistrzem z Shaolinu - niedziela, 13 stycznia 2013 10:06
Co to jest Reiki? - poniedziałek, 20 lutego 2012 10:37
Dowiedz się, jak Reiki uzdrawia - poniedziałek, 20 lutego 2012 10:31
Medytacja sposobem na bezsenność - sobota, 23 lipca 2011 10:47
Leczenie bezsenności przy pomocy aromaterapii - niedziela, 13 lutego 2011 18:01
Akupresura - skuteczny lek na bezsenność - niedziela, 13 lutego 2011 17:56
Leczenie akupunkturą - sobota, 11 grudnia 2010 22:57
Rodzaje stresu i przyczyny choroby - niedziela, 10 października 2010 10:24
  • Załóż swoje konto!

Tajniki medycyny naturalnej

Żyjemy w czasach, w których medycyna konwencjonalna skompromitowała się już wystarczająco w wielu przypadkach. Ludzie szukają alternatywy i nie należy im się dziwić.Żyjemy w czasach, w których medycyna konwencjonalna skompromitowała się już wystarczająco w wielu przypadkach. Ludzie szukają alternatywy i nie należy im się dziwić. Łatwo trafić tutaj na szarlatanów wyprowadzających ludzi bez odpowiedniej wiedzy na manowce.

Niestety ludzkie zdrowie jest kategorią, w której można bardzo dobrze zarobić i wiele osób stara się wykorzystać ten fakt nie oferując w zamian nic poza pustymi obietnicami. Ostrożność to jednak jedna strona medalu. Drugą stroną są nadzwyczajne wyniki produktów nie do końca akceptowanych przez główny nurt medycyny, bądź takie, na które spogląda się z nieufnością z powodu ich sukcesu.

Takim produktem jest szampon odsiwiający Silver Stop, którego skuteczność została potwierdzona wielokrotnie podczas lat używania przez wiele osób. Jego działanie polega na przywracaniu włosom ich naturalnej barwy - jest to coś zupełnie innego niż farbowanie, które polega na wypełnianiu pustych mieszków włosowych barwnikiem.

Tutaj namawiamy wręcz włosy do samodzielnej produkcji barwnika, jakim raczył nas w młodości. Ten sposób jest nie tylko o wiele bardziej wydajny, ale też skuteczniejszy - farba z czasem schodzi z włosów, a odrosty stają się bardzo widoczne i nieestetyczne. Inną ciekawą propozycją z dziedziny medycyny naturalnej jest olejek pichtowy. Jest to niezwykłe źródło młodości i zdrowia wypływające prosto z młodych pędów jodły białokorej poddanej specjalnym procesom destylacji parą wodną. Ma on działanie antyseptyczne oraz wzmacniające, które pozwala zwalczyć dużą ilość chorób oraz stanów niekorzystnych dla organizmu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież